خرید بلیت هواپیما تهران یا هر شهر دیگری امروزه کاری بسیار راحت است؛ بنابراین، اگر قصد سفری راحت و بدون خستگی را به تهران دارید با ما همراه باشید تا شما را بیشتر درباره نحوه خرید بلیت هواپیما تهران راهنمایی کنیم.

نحوه خرید بلیت هواپیما تهران

خرید بلیت هواپیما به آسانی و تنها از طریق مراجعه حضوری به آژانس های هواپیمایی یا حتی از طریق اینترنت امکان پذیر است. بنابراین برای خرید بلیت هواپیما تهران از هر شهری تنها کافی است که به سایت مربوطه مراجعه کنید و پس از جستجو پرواز مورد نظر، لیست پروازهای آن روز را از لحاظ ساعت حرکت پرواز و قیمت با هم مقایسه کنید و مناسب ترین پرواز را برای خود انتخاب کنید. در نهایت با وارد کردن مشخصات فردی و پرداخت هزینه بلیت هواپیما تهران به صورت اینترنتی این بلیت برایتان صادر می شود و باید نسبت به پرینت آن اقدام کنید.

قیمت بلیت هواپیما تهران 

این را بدانید که قیمت بلیت های هواپیمایی به صورت آنلاین و لحظه ای با توجه به تاریخ و ساعت پرواز متغیر است. همچنین مناسبت های گوناگون در طی سال، نوع کلاس پروازی،مسافت پرواز از شهر مبدا به مقصد ، شرکت ارائه دهنده بلیت نیز در قیمت بلیت هواپیما تاثیرگذار می باشند. بنابراین اگر قصد خرید بلیت ارزان قیمت هواپیما تهران را دارید بهتر است که ضمن بررسی امکانات و شرایط پروازی مورد نظر خود، هواپیماها را با هم در شرایط یکسان مقایسه کنید و سپس با توجه به بودجه و توان مالی خود

نسبت به رزرو مناسب ترین و ارزان ترین بلیت هواپیما تهران اقدام کنید.

یکی از مسائل دیگر که بر قیمت بلیت هواپیما تهران تاثیر می گذارد؛ گروه سنی مسافران است. معمولا قیمت بلیت هواپیما برای 3 دسته گروه سنی که شامل بزرگ تر از 12 سال، 2 تا 12 سال ،کوچک تر از 2 سال متفاوت است. قیمت بلیت هواپیما برای گروه سنی کوچک تر از 2 تا 12 سال از 50 درصد تخفیف برخودار می باشد.


نکته1 : در صورت کامل نشدن ظرفیت صندلی های یک هواپیما برای پرواز به مقصد مورد نظر تا یک روز یا چند ساعت قبل از شروع پرواز ممکن است که بلیت هواپیما آن با قیمت خیلی پایین تر توسط سایت ها و آژانس های هواپیمایی به فروش گذاشته شود.نکته 2 : شاید قیمت بلیت های سیستمی کمی بیشتر از بلیط های چارتری باشد اما هنگام استراد و بازگشت بلیت برای فرد جریمه کمتری لحاظ خواهد شد.

کاخ های دیدنی تهران و شهرهای اطراف آن

با خرید بلیت هواپیما تهران ضمن این که سفری راحت به این شهر خواهید داشت، این امکان نیز برای افراد فراهم می شود که بدون دغدغه و خستگی راه از مکان های دیدنی و گردشگری این شهر و شهرهای اطراف آن همانند موزه کاخ سلیمانیه در کرج نیز دیدن کنند. این موزه به دستور فتحعلی شاه قاجار در یکی از منزلگاه های حد فاصل تهران و چمنگاه سلطانیه زنجان در منطقه ای ییلاقی و خوش آب و هوا در میان باغ بزرگی ساخته شده است. در واقع کاخ های باشکوه تهران و اطراف آن در طی دوره های تاریخی پهلوی و قاجار از پر بازدیدترین جاذبه های گردشگری این شهر هستند. از دیگر کاخ های معروف تهران می توان به کاخ نیاوران، کاخ صاحبقرانیه، کاخ گلستان، کاخ مرمر، شمس العماره، کوشک احمد شاهی اشاره کرد.