بلیط هواپیما ترکیش برای سفر به 248 شهر جهان برنامه ریزی شده است. این هواپیمایی بلیط های مختلف بر اساس کلاس های پروازی را برای شما عزیزان ارائه میکند. بیزینس، اکونومی و کامفورت در واقع 3 نوع کلاس پروازی بلیط های ترکیش ایرلاین می باشند.

بلیط هواپیما  ترکیش

ایرلاین های مختلفی در استانبول وجود دارند که یکی از مهمترین و رسمی ترین آنها در فرودگاه آتاتورک ترکیه می باشد. در سال 1993 هواپیمایی ترکیش تاسیس شد که در آن زمان تنها 5 هواپیما در این هواپیمایی مسافران را به نقاط مختلف جابجا می کردند. جالب است بدانید که طبق آمارهای بدست آمده هواپیمایی ترکیش یکی از بزرگ ترین و سرشناس ترین ایرلاین های ترکیه و دنیا شناخته می شود. با بلیط هواپیما ترکیش  با 326 هواپیما مسافران را به 119 کشور دنیا جابجا می کنند.

شصت و هشت میلیون مسافر در سال 2017 از طریق این هواپیمایی به 250 شهر در نقاط مختلف جهان سفر کرده اند و این از افتخارات این هواپیمایی است. جالب است بدانید که بر اساس نوع بلیط هواپیما این شرکت قوانین مختلفی نیز وضع شده است. به عنوان مثال افرادی که دارای بلیط های کلاس بیزینس این هواپیمایی هستند تنها می توانند یک چمدان 32 کیلویی و همچنین 2 کیف دستی 8 گرمی با خود از طریق این هواپیمایی جابجا کنند.

بلیط هواپیما ترکیش  از نوع بیزینس کلاس

در بحث قبلی در رابطه با هواپیمایی ترکیش  اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. در این بحث به معرفی کلاس های پروازی و بلیط هواپیمایی این شرکت خواهیم پرداخت. جالب است در ابتدا عنوان کنیم که خدمات هر کدام از کلاس های پروازی این هواپیمایی با یکدیگر متفاوت است که بر اساس آن میزان هزینه این بلیط ها نیز تعیین می شود. امکانات، نوع صندلی و همچنین غذا از خدماتی است که در 3 کلاس بیزینس و اکونومی و کامفورت با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

 بزرگ بودن صندلی های کلاس پروازی بیزینس از ویژگی های این نوع از بلیط هواپیما   محسوب می شود. به راحتی می توانید این صندلی ها را به حالت تخت خواب درآورید و از امکاناتی نظیر نمایشگر اختصاصی و شارژ تبلت استفاده نمایند. سفارش غذا از منوی انتخابی، استفاده از دمپایی و پیژامه، استفاده از آرشیو موسیقی هواپیما و چندین مورد دیگر را می توان از خدمات کلاس پروازی بیزینس بلیط هواپیما  ترکیش عنوان کرد.

 

بلیط هواپیما ترکیش از نوع اکونومی یا اقتصادی

همانطور که در بحث قبلی نیز عنوان کردیم بلیط هواپیما ترکیش  بر اساس 3 نوع کلاس بیزینس، اکونومی و کامفورت قابل رزرو و خریداری است. مسلما متوجه شدید که بلیط بیزینس کلاس از امکانات و خدمات ویژه ای برخوردار است که می تواند سفر را برای شما راحت تر نماید. صندلی های کلاس اکونومی قابلیت تختخواب‌شو را ندارند چرا که دارای عرض 75 سانتی متری است و تنها می توان 15 سانت عرض آن را تغییر داد.

یک نمایشگر در این صندلی ها نصب شده است و شما تنها می توانید از یو اس بی آنها استفاده نمایید. با توجه به این که در چه زمانی با این کلاس پروازی سفر می کنید تنها می توانید یکی از وعده های غذایی را برای سرو انتخاب کنید. تنها بار مجاز برای حمل با بلیط هواپیما   اکونومی 20 کیلوگرم می باشد. شما عزیزان تنها یک کیف دستی 8 گرمی را می توانید همراه خود داشته باشید.

بلیط هواپیما ترکیش از نوع کامفورت کلاس

 کلاس های پروازی بلیط هواپیما استانبول  که مربوط به شرکت ترکیش می باشند هر کدام از خدمات و قیمت های مشخصی برخوردار هستند. در بین 2 کلاس اکونومی و بیزینس می توان بلیط پروازی کامفورت را معرفی کرد که دارای خدمات و قیمت مناسبی است. با زبان ساده تر این بلیط از بیزینس کلاس ارزان تر و از اکونومی گران تر می باشد.

بلیط هواپیما کامفورت  تنها برای برخی مسیرهای هوایی قابل رزرو است در کلاس کامفورت خدمات بیشتری در زمینه نوع غذا، اندازه قابل تغییر برای صندلی ها و همچنین نوشیدنی ها ارائه می شود. اگر تمایل دارید از موسیقی و کتاب های صوتی در طول پرواز بهره مند شوید در پروازهای از نوع کلاس کامفورت می بایست هزینه ای جداگانه پرداخت نمایید.

مسیرهای پروازی بلیط هواپیما ترکیش

با هر نوع کلاس پروازی هواپیمایی ترکیش قصد سفر دارید می بایست اطلاعات مناسبی در رابطه با مسیر پروازی این هواپیمایی کسب کنید. 247 مسیر پروازی در این هواپیمایی وجود دارند که یکی از مهمترین آنها پرواز به شهرهای مختلف ایران و بالعکس می باشد. مسیرهای پروازی این هواپیمایی در ایران بسیار متنوع است.

 از طریق بلیط هواپیما  این شرکت می توانید از فرودگاه امام در تهران به مقاصدی همچون استانبول، پاریس، زوریخ، سائوپائولو، لندن، تونس، رم، برلین، ونکوور، مادرید، استکهلم، ژوهانسبورگ و مونیخ سفر کنید. از شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، اهواز، کرمانشاه و شیراز می توانید با بلیط هواپیما ترکیش به شهر استانبول ترکیه سفر کنید.