چطور احساس می کنید هنگام عبور از درختان و کوه ها؟ شاید شما می توانید پرواز روباه در جنگل چیانگ مای را امتحان کنید.

پرواز جنگل در Baan Nam Khong واقع شده است، حدود یک ساعت درایو از شهر چیانگ مای، در ارتفاعات بالای کوهستانی قرار دارد که در آن یک قبیله عشایری به نام خامو زندگی می کند. در اصل از استان یوننان در چین و همسایه لائوس، آنها یک قرن پیش به جنگلهای تایلند شمالی مهاجرت کردند. این روستا از منظر دیدنی جنگل های پر از ظرافت و غروب های پرانرژی پانوراما، در آب و هوایی است که در تمام طول سال به راحتی از 18 تا 28 درجه سلسیوس نگهداری می شود.

در بیش از 1000 متر بالاتر از سطح دریا، این سایت منحصر به فرد بالاترین مکان برای سیم کشی پستی در شمال تایلند است. با سیستم عامل Jungle Flight 34 شما برای دستیابی به لذت بردن از آسمان به دست نیاز ندارید.

شما می توانید 5 ساعت تجربه خالص خالص را از طریق هوا بر روی کابل، 50 متر بالاتر از زمین در خط 300 متر طول ما، راه رفتن در جنگل پرواز منحصر به فرد مارپیچ راهرو، عبور از 2 از آسمان پل های عجیب و غریب ما، 570 متر بام آویزان و چرخش و پیاده روی، و یا صعود به پایین پرواز جنگل منحصر به فرد مقیاس خالص به عنوان یک مرد عنکبوتی، و شما همچنین می توانید پایین از پلت فرم جنگل پرواز که 40 متر بالاتر از پوشش گیاهی گرمسیری است. همه این ها با نمایش های نفس گیر، عجیب و غریب در طول تجربه شما.

خطوط نفوذ اژدها در سراسر Labadee، هائیتی و طولانی ترین در کارائیب (از دسامبر 2008) طول می کشد و طولانی ترین خط پرواز در سراسر جهان بیش از آب 792 متر / 2600 فوت طول دارد.

5 خط به فاصله 500 فوت بالاتر از سواحل لاباد وجود دارد.

لذت بردن از دیدگاه های نفس گیر، همانطور که خط پرواز را در سرعت 40-50 مایل در ساعت (64 تا 80 کیلومتر در ساعت) می گذارید. برج ها و خط ها قابل مشاهده نیستند و شما می توانید از خطوط پرواز از دیدگاه های دیدنی Labadee لذت ببرید.