فناوری پوشیدنی پیشرفت باور نکردنی در تکنولوژی مدرن است که دسترسی به اطلاعات، مخاطبین و برنامه های کاربردی را در یک راه حتی بیشتر از یک رایانه لوحی یا تلفن هوشمند به ما داده است. این دستگاه ها پیشرفته تر و قابل دسترس تر می شوند، هرچه راحت تر برای مسافران تجاری باشد. این حداقل امید است. در حال حاضر، برخی از مناطق روشن است که ابزارهای پوشیدنی کمک می کند و برخی از شکاف های روشن برای کار وجود دارد.

مسافران تجاری مشتاقانه در مورد دستگاه هستند، اما در مورد پتانسیل کامل خود را رزرو. به نظر می رسد هیچ بخش دیگری با تکنولوژی های پوشیدنی درگیر نیست و بیشتر از گسترش بازرگانی بهره مند است - مخصوصا کسانی که اغلب سفر می کنند.

یک مطالعه اخیر The YouGov نشان می دهد که 12 درصد از جمعیت انگلیس در اواخر سال 2015 امیدوارند تا دستگاه پوشیدنی خاصی داشته باشند. این رقم است که برای تکنولوژی در حال ظهور بسیار واقعی است اما در بخش کسب و کار کاملا متفاوت است .

آمار از نظرسنجی اخیر انجام شده توسط Buying Business Travel نشان می دهد که مسافران تجاری در حال حاضر به طور کامل در کنار این دستگاه ها قرار دارند: یک سوم از آنها گفتند که آنها یک ردیاب تناسب اندام دارند، یک سوم ساعت اپل دیده شده است و یک سوم ساعت هوشمند از سوی دیگر شرکت.

البته سوال این است که چرا مسافران مسافرتی به این شکل جدید تکنولوژی سرمایه گذاری می کنند؟ کیف پول موبایل و برنامه های کاربردی مانند Apple Pay تأثیر زیادی بر راه پول مردم گذاشتند و برای خرید فرودگاه ها و ناهارخوری ها ایده آل است، اگر چه بسیاری از آنها فرصت شانسی برای اضافه کردن یک کارت مجازی شرکت را ترجیح می دهند.

بسیاری از آن ها نیز برای مدیریت داده ها و برنامه های سفر استفاده می کنند که در آن برنامه هایی مانند Tripcase وارد می شوند. این برنامه مدیریت برنامه های سفر در حال حاضر در تمام ساعت های هوشمند بزرگ موجود است، با به روز رسانی های آینده برای استفاده آسان تر. با این ابزارها می توان بسیار کار کرد اما هنوز مانعی وجود دارد که گوشی هوشمند در دنیای شرکت های جذاب تر جذاب باشد.

تقسیم شرکت هایی که Blackberrys، گوشی های هوشمند یا تبلت را به کارکنان کلیدی ارائه می دهند، هیچ چیز جدیدی نیست، اما ممکن است در حالی که شرکت ها شایستگی ارائه Smartwatch را ببینند. برای بعضی از آنها به سادگی به عنوان بیش از حد احساس خجالتی دیده می شود؛ برای دیگران گوشی های هوشمند می توانند به سادگی بیشتر کار کنند. مسافران کسب و کار می خواهند توانایی بیشتری برای استفاده از ردیابی، پیام رسانی و مدیریت داده ها از طریق دستگاه پوشیدنی به نقطه ای که در آن واقعا ساده تر از استفاده از تلفن خود است. توانایی استفاده از تلفن به عنوان یک گذرگاه یا کلید اتاق، مسافران زیادی را صرف زمان و تلاش کرده است و طبیعت تقریبا دوم بر روی یک دستگاه تلفن همراه است، بنابراین تا زمانی که این مورد با smartwatch ها وجود نداشته باشد؟

تکنولوژی پوشیدنی به کجا می رود تا مسافران کسب و کار بیشتری را تهیه کند؟ ساعتهای هوشمند و سایر دستگاه ها هنوز در مراحل اولیه با امکانات زیادی برای بهبود هستند. گام بعدی برای توسعه دهندگان این است که این وسواس جاری را با داشتن اقلام خاص شرکت مانند مایکروسافت هولنز و اپل دیده و آن را به برنامه های شخص ثالث، به طور عمده گسترش پتانسیل خود را برای کاربران و مصرف کنندگان است. برنامه های بیشتر و گزینه هایی که خریداران بیشتر از آن استفاده می کنند، بر روی ابزار خود تکیه می کنند، همانطور که در تلفنشان انجام می شود. 12،000 برنامه تایید شده برای ساعت اپل وجود دارد و این تنها می تواند رشد کند تا مسافران برای استفاده از دستگاه خود دقیقا همانطور که می خواهند استفاده کنند.

یک آمار دیگر از نظرسنجی خرید کسب و کار جالب توجه دیگری است: شرکت کنندگان معتقد بودند که بین یک تا سه سال قبل از این که تکنولوژی پوشیدنی به شکل قابل توجهی برای نیازهای سفر مورد استفاده قرار می گیرد. 3 سال است در حالی که از لحاظ فنی، اما 1 سال است که بسیار دلگرم کننده برای کسانی که مایل به توسعه این بازار کسب و کار است.

براساس گزارش شرکت تحقیقات بازار بین المللی Data Corporation، پس از 26.4 میلیون دستگاه قابل حمل قابل حمل در سال 2014، رقم سال 2015 نزدیک به 72.1 میلیون دستگاه خواهد بود. همچنین پیش بینی می شود که تا سال 2020 این رقم به 150 میلیون نفر برسد. این یک افزایش چشمگیر است که نشان می دهد طولانی نخواهد بود تا اینکه درصد زیادی از جمعیت از آن استفاده کنند. سطح مورد استفاده برای کسب و کار در حال حاضر به توسعه دهندگان است.