شرکت خدمات مسافرت هوائی ، جهانگردی و زیارتی آرتا پرواز در سال ۱۳۸۹ با کسب مجوز فعالیت از سازمانهای میراث فرهنگی ، هواپیمائی کشوری و با انعقاد قرارداد همکاری با کلیه ایرلاینهای داخلی و خارجی فعالیت خود را در ضمینه توریسم و فروش بلیط هواپیما آغاز کرد.
آژانس هواپیمایی آرتا پرواز با افتخار اعلام مینماید که در عمر 9 سال خود هیچ گونه شکایتی از مشتریان خود نداشته است و از این به بعد هم امیدوار است که بتواند به این  روند ادامه داده و اعتماد مشتریان خود را بیشتر جلب نماید.

سایت آرتا پرواز  بسیار سریع ، راحت و با نرخهای مناسب که با نظر سنجی از کاربران بدست آمده میتواند بلیط هواپیما  نزدیک به 700ایرلاین را  از نقاط مختلف در اختیار شما عزیزان قرار بده .

در کنار فروش بلیط هواپیما توانسته ایم هتلهای معتبر دنیا را چه در ایران و چه در خارج از مرزهای ایران که تقریبا 200000  هتل میباشد برای رزرو آنلاین با پرداخت از طریق شتاب به مجموعه خود اضافه کنیم .

خرید بلیط اتوبوس نیزبه آرتا پرواز . کام اضافه شد تا دوستاران مسافرت زمینی نیز بتوانند با خیال راحت بدون مراجعه به ترمینال های مسافربری بلیط خود را خریداری کنند .

همه این خدمات یک پشتیبان 24 ساعته دارد که با افتخار میگوییم تا رسیدن به مقصد در کنار شما هستیم .